фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Уште еден Рики:facepalm:
Јас сум подобар од Рики и само со палецот од ногата да играм :D
Абе види вака, не е се само во трчањето, има еден термин наречен фудбалска интелигенција ;)
И сега следат коментари од типот- Е да де, ти небаре ја имаш, ќе те видиме Сабота :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.518
Поени од реакции
62.366
Само да ви доловам, како @Scouser88 му се напиња на @RickyLFC9 кога спортуваат а овој вториов „импресионира“ цела утакмица :D

Да не праам спојлер алертс, вчера најголема дискусија беше враќањето назад и покривање во одбрана.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Мондо, Гарфилд, ДевиАнгел, Предатор, Горилаз, БорнБјанконеро, Маршалот... тие мислам не се од Скопје... од кај ги знам овие податоци...?

Ехехеееее :cool:

А ако се собирате, може да дојдам да ве гледам... но нема да играм, дека моментално мојата кондицијата е на рамниште со кондицијата на Мирко Вучиниќ :icon_lol:
Не сум од Скопје, али би играл пишав и во фан клубот. Само некако све голмани и тренери екипава бе, Буфон, Сторари, Рубињо, Конте, Алесио, Карера... Ја ќе морам да бидам све, од Бонучи до Љоренте... :D
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.610
Поени од реакции
81.297
Не сум од Скопје, али би играл пишав и во фан клубот. Само некако све голмани и тренери екипава бе, Буфон, Сторари, Рубињо, Конте, Алесио, Карера... Ја ќе морам да бидам све, од Бонучи до Љоренте... :D
Uste cekam da vidam koj ke izigrava Agnelli na tribini :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не сум до толку лош бе аман :place:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Јас сум подобар од Рики и само со палецот од ногата да играм :D
Абе види вака, не е се само во трчањето, има еден термин наречен фудбалска интелигенција ;)
И сега следат коментари од типот- Е да де, ти небаре ја имаш, ќе те видиме Сабота :)
Еве ти клипче да ти објасни мајсторот што е најбитно у фудбалот:)

Со такознава фудбалска интелигенција немоеш да претрчаш никој:P:P
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Еве ти клипче да ти објасни мајсторот што е најбитно у фудбалот:)

Со такознава фудбалска интелигенција немоеш да претрчаш никој:P:P

Не ми ни треба, секако назад играм :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ајде бе некој од Фан-клуб Баерн нека се појави на рецепција :D :D
Едниот им бил голман слушам, овие другите 3ца што им се ќе играле меѓу себе викторија прво, па кој е најарен ќе игра супер финале со тебе. :icon_lol:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.610
Поени од реакции
81.297
Едниот им бил голман слушам, овие другите 3ца што им се ќе играле меѓу себе викторија прво, па кој е најарен ќе игра супер финале со тебе. :icon_lol:
Немора да играат, дајте им ја титулата уште сега :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom