тротинет на батерии(струја)

Член од
19 февруари 2016
Мислења
386
Поени од реакции
78
дали има некој кој има купено тротинет на батерии?
Дали има некаде каде што може да се пробаат да се повозат, па да видиш ако ти одговара да купиш подоцна.

Благодарам
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
И мене ме интересира ова. Каде се продаваат и по која цена?
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.543
Поени од реакции
6.018
https://www.decathlon.bg/p/8396614_elektricheska-trotinetka-revolt-20-za-vzrastni-siva.html#/7435-254-no_size ги има по декатлониве. Имате страничка на фб за порачки.

Инаку ова изгледа доста скапо на пример.. јас овде гледам дека има за одприлика 200 евра. Возат со дваесетина километри на час... и издржуваат околу дваесетина километри пат потоа повторно полнење.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.545
како работи ова, по надолнина го возиш, по нагорнина го туркаш?
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.294
Поени од реакции
776
Пред некој ден видов едно девојче од далечина иде со вакво, пицната, прекрасна со штиклички... си иде со чудово и на кривина крева штикличката слатко. Мјам. Мене ми изгледа прилично интересно ова , би си средил во иднина ....
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
482
Поени од реакции
1.160
Пред некој ден видов едно девојче од далечина иде со вакво, пицната, прекрасна со штиклички... си иде со чудово и на кривина крева штикличката слатко. Мјам. Мене ми изгледа прилично интересно ова , би си средил во иднина ....
И јас сум заприметил повозрасни жени, накај 30 години, аутфит за на работа, штикли и шибаат со тоа по велосипедската. Исто и оној пијаницата од Зевзекманија, не ми текнува како се вика, го видов пред некое време со такво. :D
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.294
Поени од реакции
776
И јас сум заприметил повозрасни жени, накај 30 години, аутфит за на работа, штикли и шибаат со тоа по велосипедската. Исто и оној пијаницата од Зевзекманија, не ми текнува како се вика, го видов пред некое време со такво. :D

Да бе многу кул ствар... да иам вишок кеш би си земал или би и купил на девојка ми да се радува , ама да му ебеш матер за сиромашни тоа сеуште е научна фантастика .. хаххаха
За обични смртници обичен тротинет. Лабаво.
 
Последно уредено:

panamera

Metalhead
Член од
7 јули 2018
Мислења
29
Поени од реакции
6
дали има некој кој има купено тротинет на батерии?
Дали има некаде каде што може да се пробаат да се повозат, па да видиш ако ти одговара да купиш подоцна.

Благодарам
И мене ме интересира ова. Каде се продаваат и по која цена?
Имаш во AMC, мислам беше негде околу 19-20 илјади
https://www.amc.com.mk/скутери-и-електрични-скутери
Еве тука имаш да си разгледаш
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
162
Поени од реакции
128
И мене ме интересира да си купам еден. Некаде поевтин?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Се возат доста тротинети, сепак се одлучив за електричен скејборт. Ако има некој нешто да праша или некој совет стојам на располагање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom