од пријателство до врска

Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.964
Во мое време друже :icon_mrgr: на 16 години полесно ќе фатеше бафало отколку девојка :icon_mrgr:
Ако ти се насмевнеше симпатијата, нема спиење цела недела, кејфови. Чекор понатаму, ќе праќа абери по другари, другарки, да види дали има шанси (да опипа пулс де:cool:). Доколку собереше храброст да ти пријде, се знае, на сладолед, по кеј, во 22 часот треба да си дома, (ова за во викенд, инаку преку недела, нема излегување).
Абе ај јас имам 50 години и не беше така, а мислам дека ти си помала од мене.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.798
Аман, прекинете. Не е тоа некое детенце. Видите и го никот. Dangerous Girl - тоа доста кажува. Shes livin on the edge and has street credibility, (probably).
Не и требаат нејзе вашите бабски грижи од '63-ќа.
Дајте и совет ако имате ор шатап.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
110
Поени од реакции
171
Имаше еден член на форумов на времето што му се смеевме за советите у темава, пошто секад викаше едно исто. Али коа пораснавме сфативме дека у право бил човекот.

Совет: Залапај го.
Како да се лапаме безбедно у време на пандемија?
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Nikako lapanje drapanje sex i sl. U vreme na covid-19 , strpete se tolku li nemozete da izdrzite :)
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Здрави нова сум на форумов и не најдов ваква тема, ако има слободна избришете ја...
Се зближив со едно дете што е помал од мене 2 години, он е 16 а јас уште малце 18, и имаме многу заеднички работи..
Кога испаѓаме навечер, имаме два дена испаднато, и се беше другарски, а јас дрхтам у негова близинаа...Знам дека многу женски прво му биле другарки, па така после врска хаха..Ве молам совет, како да се понашам со него а да сфати дека ми се допаѓа:):P
Биди женско и признај му на само,
не си ја мачи душата, нема што да комлицирате..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom