невина невеста

Член од
2 мај 2017
Мислења
36
Поени од реакции
7
hi ke ima li nekoja akcija ili samo ke se piseme na forumov mislam da se pise za kontakt
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
399
Поени од реакции
472
Да ти кажам право подобро сама, неголи со некоја простак, а ги има колку сакаш, да отупувам и да се нервирам само секој пат кога ќе отвори уста и ќе истресе некој "бисер", а не барам многу,.... бар една две книги да има прочитано, ама ете тука во државава тоа е диносаурски вид изумрен, простаците владеат....не со секого и не по секоја цена.....вака бар раат сум..,,,
Се согласувам со тебе подобро сам одошто со некоја што има поминато цел град и големи се шансите дека ке си фати патот за некоја година... Изумрен вид се правите девојки,немаат прочитано ниту една кинига само се сликаат со нив на инстаграм со разголени цицки...
 
Член од
2 мај 2017
Мислења
36
Поени од реакции
7
abe aman lujge ke se javi nesto nevino da me pobara ili taka ke me ostavite , pa daj nema smisla ova, zs da umru muski 4 , ili 5 deo taamu neznam so[DOUBLEPOST=1561710695][/DOUBLEPOST]se mozno na denesnicava so dogovor so razbiranje\
 
Последно уредено:
Член од
19 април 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Zaso bi baral devojka so ne znae da se eba?

Nikad ne mi bil jasen momentot sto e tolku jako za egoto da si prv na nekoja, ili takva zena/zenska da imas.
jako e tolku sto utre doma kaj tebe ke dojde toj sto go ebe do deneska taka da sega veke znaes sto e tolku jako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.552
Поени од реакции
26.060
Јас невести обично пазарам у Албанија, и сите до сега што сум ги купил биле невини...
 
Член од
23 јуни 2019
Мислења
13
Поени од реакции
14
Имам односи но не се чувствувам виновна исто како што не се чувствував невина додека немав.Што е тоа невиност?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom