мирно решавање на спорови

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
75
мозе ли некој да ми помогне за оваа тема проект да ми најде
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Baraj literatura po megjunarodno javno pravo (mjp), avtor ili e Lj. Frckoski ili Denko Maleski.
 
На врв Bottom