купување на веб трафик

Член од
24 април 2015
Мислења
30
Поени од реакции
3
каде може да купам веб трафик и да ги насочам посетителите од која држава ќе бидат и на кој јазик ве молам помогнете ми
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
439
Поени од реакции
250
Можеш да ги пробаш www.paidverts.com - Targeted Ads.
Ќе мора прво да се регистрираш акаунт и да ги провериш сите опции шо ги нуди системот.
Еве ти еден брз приказ од како изгледа интерфејсот таму:

 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.645
Поени од реакции
34.895
да купуваш трафик а да немаш нешто конкретно и квалитетно да понудиш кое некој би го купил само фрлаш пари у вода
 

Kajgana Shop

На врв Bottom