колку време ке издржите пијани

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
259
Поени од реакции
6
76 metri.... Se e do treningot u zivo:D
 
D

DeviL_32`

Гостин
47 хелоу ениуан хоум баппп на земјата :pos2:

сеа нов рекорд 78
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
море дај алкохол па ќе видиш колку можам да издржам:vozbud:
 
На врв Bottom