една панк/панк рок трака дневно

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.412
Поени од реакции
10.849
Солото е едно од најубавите што сум ги слушнал во македонската рокенрол музика, а песната е една од најпрекрасните од последниве неколку години

 

Kajgana Shop

На врв Bottom