евтино, лесно, едноставно, и ефикасно перење на автомобили

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од The Wild Boy, 20 февруари 2019.

 1. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.840
  Допаѓања:
  2.171
  И без пари освен сметка за вода


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
  На Ron Burgundy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.593
  Допаѓања:
  158.436
  Ах, додека не се најде сервис што со жетони ќе ги извади сите 150 пара штикли под седиште, зад седиште, во ѓепек, тешко.
   
  На Albertos му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Albertos

  Albertos

  Член од:
  29 септември 2015
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  105
  Хаха, во право си :LOL:
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 4. мкд владе

  мкд владе Гостин

  Член од:
  21 ноември 2009
  Мислења:
  10.527
  Допаѓања:
  6.505
  Ne sum se kaskal za edna paketa cigari. A i da resam da se kaskam sigurno nema da mu platam. Za edno crevo i sunger veruvam deka ke se snajdam i sam. Patem receno vo Bitola gi ima veke edna godina i cenata im e 70 den 7 min. Normalno da ti ja isperat e vo prosek 150. Taka da kako sto rekov za edna paketa cigari ne se zaebavam da se kaskam, plus to i deckoto so peri treba od nekade plata da zemi.
  I vlazni maramcinja, palomi..... ;)
   
 5. Mafo1

  Mafo1

  Член од:
  3 март 2013
  Мислења:
  2.639
  Допаѓања:
  1.316
  Јас мислев за трактори е поскапо..:toe:
   
 6. мкд владе

  мкд владе Гостин

  Член од:
  21 ноември 2009
  Мислења:
  10.527
  Допаѓања:
  6.505
  Ti imas kapacitet da mislis? Hmm :cautious:
   
 7. Mafo1

  Mafo1

  Член од:
  3 март 2013
  Мислења:
  2.639
  Допаѓања:
  1.316
  Кога се разговара со тебе, можи и поубаво е да не се мисли. Имаш право.
   
 8. мкд владе

  мкд владе Гостин

  Член од:
  21 ноември 2009
  Мислења:
  10.527
  Допаѓања:
  6.505
  A najubavo bi bilo voopsto i da pocnuvas razgovor so mene. Niti te prasav nesto, niti mi treba tvoe mislenje za bilo sto. Ko ke mi treba sovet ili mislenje od glupi ljuge ne se sekiraj prvo tebe ke te prasam, dottogas daj odjebi.
   
 9. Mafo1

  Mafo1

  Член од:
  3 март 2013
  Мислења:
  2.639
  Допаѓања:
  1.316
  Зошто имаш потреба да мислиш како сите тебе те напаѓаат?
  Не знам што кажав толку трагично за на овој начин да реагираш.
  Тракторот е превозно средство исто како и автомобилот, теле едно !
   
 10. мкд владе

  мкд владе Гостин

  Член од:
  21 ноември 2009
  Мислења:
  10.527
  Допаѓања:
  6.505
  Ti ne bese deckoto sto edno vreme pisese tuka deka nesakal da se zameruva so nikoj od pojma nemam koi pricini. So procveta vaka naednas?
  A da ke zaboravev. Odjebi
   

Сподели преку: