Што ќе правите кога ќе се исклучите од форум?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од insaneivan, 15 март 2009.

 1. insaneivan

  insaneivan Гостин

  што ќе правите?
  тоа е игра,да видиме кој што ке прави?:)


  јас ќе шетам вие?
   
 2. Oblivion

  Oblivion Matt Akisson

  Член од:
  12 септември 2007
  Мислења:
  3.526
  Допаѓања:
  127
  Ќе продолжам со правењето на проектот за матурата.. :) Одам, чао... :smir:
   
 3. kapetan

  kapetan Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!

  Член од:
  4 октомври 2008
  Мислења:
  964
  Допаѓања:
  533
  аеее не спомнувај проекти жити мене..:) јас веројатно ке одам да манам пикадо некоја партија..и покер...според планојте
   
  На SrRulz му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  Ќе играм биљард. :wink:
   
 5. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.164
  Допаѓања:
  20.103
  Гледам телевизија..:toe:
   
 6. Helo

  Helo

  Член од:
  4 јуни 2007
  Мислења:
  2.885
  Допаѓања:
  189
  Ќе одам на митинг.
   
 7. Dee_Jay

  Dee_Jay

  Член од:
  5 август 2007
  Мислења:
  3.287
  Допаѓања:
  1.430
  Одам да гледам C.S.I:helou:
   
 8. Candy

  Candy

  Член од:
  10 март 2009
  Мислења:
  1.296
  Допаѓања:
  1.155
  Ќе сврти еден круг низ станот и пак ќе се уклучи на форумот.:pos2::pos2:
   
 9. Елф

  Елф of Northern Mirkwood

  Член од:
  31 јануари 2008
  Мислења:
  1.373
  Допаѓања:
  145
  Гледам да го оддолговлечам тој момент....
  Пошо треба да седнам и да работам, а ме мрзи....:kesa:
   
 10. one1two2

  one1two2

  Член од:
  6 јануари 2008
  Мислења:
  1.816
  Допаѓања:
  605

  Некој ке продолжи некој ке почне....лелеее кој ке ја прави ме мрзииииии плус утре прва смена.Ама нема да се исклучам од нет....
   
 11. Црвено

  Црвено Am I pissin' u off-fa-fa?

  Член од:
  12 септември 2007
  Мислења:
  1.227
  Допаѓања:
  81
  Ќе учам најверојатно...
  (п.с. не е некако темава за во играчница?)
   
 12. devojka111

  devojka111 i'm real

  Член од:
  28 декември 2008
  Мислења:
  1.938
  Допаѓања:
  143
  Ќе ја играм играта- Big City Adventure -Sydney, Australia закон игричка со hidden objects
   
 13. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.632
  Допаѓања:
  6.275
  Ќе се мислам зошто мораше да се отвори таква глупа тема баш денес.
  Ваљда тоа.
   
  На VeS му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Oblivion

  Oblivion Matt Akisson

  Член од:
  12 септември 2007
  Мислења:
  3.526
  Допаѓања:
  127
  Епа, зависи како гледаш на работите. Јас "продолжив" од таму каде застанав, а застанав на насловот. :pos: Еејјј, брз сум бе, 8 страни имам со се насловна. :) Ај уште малку, кратив ненормално многу, не се издржува, стварно незнам што да пишам...

  Темата ми е историја на видео игрите и гејминг индустријата. Ненормално многу работи има, лесно е пишењето, тешкото е да избераш што да напишаш. :)
   
 15. Mario Gómez

  Mario Gómez Гостин

  Ќе се туширам, па ќе гледам квиз!
   

Сподели преку: