Што јадете во моментов? (фото)

Член од
21 јануари 2022
Мислења
220
Поени од реакции
1.152
Кинеска салата...

DSC07532.JPG

+ слатко-кисело крцкаво пилешко (овде е малце јадено од порцијата дур ми текне дека не ја сликнав) :) :

DSC07534.JPG
 

Kajgana Shop

На врв Bottom