Што јадете во моментов? (фото)

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
5.349
Поени од реакции
5.507

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
2.406
Поени од реакции
6.451
Ова делува како џермаНцки специјалитет. "Плескавицата" е сигурно веган, али е добро задскриена. :icon_mrgr:
Shvedski specijalitet si e.
Sho e toa vegan, ne razbiram :cool:

toa so go pravat za pleskavici, najcesto e meshavina od telesko meso i kompiri znaat da stavat, i mozebi po nekoj zelencuk vnatre (ne sum siguren za poslednoto)

wallenbergare gi vikaat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom