Што физички ги воодушевува жените?

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Се прашувам како ли го забележуваш убавиот грб кај машките, особено во зима:icon_lol:
Си ги имам јас способностите, ај ти не се прави многу на Тошо :)
 
D

dystopian

Гостин
Лажам бе, немам шест прсти. Имам преубави дланки... али затоа сум ружен ко лопов...

Се зезам, ај кај и да е пак ќе ме бришат за сеирење, затоа ќе престанам овде.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Што толку гледаат у рацете не ми е јасно мајке ми:)
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
Се прашувам како ли го забележуваш убавиот грб кај машките, особено во зима:icon_lol:
Сигурно лесно ако е широк ко плакар.
--- надополнето: Nov 30, 2011 12:53 AM ---
Моите дланки се големи и груби, ноктите средени. Знам дека не се квалификувам. Кој сака маж со јаки раце, нели? Сите знаеме дека идат по мазните :).
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Во раце гледаат колку пари можеш да држиш...или колку муви можеш да утепаш со еден удар...некоја митологија ваљда :свиркам:
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Жените гледаат тоа шо на нив им треба а мажите секогаш им даваат повеќе од колку треба значи некој го јаде стапот.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
девојченце ако можеш да ми кажеш критериум за дланки :cuc:

ќе бидам презадоволен..благодарам однапред :свиркам:
 
Член од
2 декември 2010
Мислења
93
Поени од реакции
28
Добро де што се замарате со дланките кажете ми ?? Гарант по тоа гледаат дали ќе можеме г'зот да им го опфатиме цел :D :D :нинџ:
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Од дланките и ноктите можеш многу да заклучиш за машкото така да знаат они што гледаат, не им се мешајте во методологија ;).
 
B

Borg_Drone

Гостин

Еве ги моите раце и сакав да ве прашам што мислите за мене, треба да одам на козметичар или пак да одам кај егзорцист?Каков карактер имам јас според рацеве, опседнат или нормален карактер?
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
58
Поени од реакции
23

Еве ги моите раце и сакав да ве прашам што мислите за мене, треба да одам на козметичар или пак да одам кај егзорцист?Каков карактер имам јас според рацеве, опседнат или нормален карактер?
Јас мислам требит да идиш кај Џулу многу убаво ќе ти ги среди, бонбон че ти ги напрај!
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Ја да си признаам вака јавно, муж ми ме спружи од прва со очите, и ден денес прв поглед ми е во очите му, и кога зборам и кога љубам (осем у орал и анал), да тоа е неговите прекрасни зелени очи и големите трепки...ах:love:

А што се однесува до дланки, само сакам да се цврсти и мушки, коа ќе те стиснат да знајш оти си со маж не сама себе ко да се фаштам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom