Што физички ги воодушевува жените?

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.393
Поени од реакции
4.313
Па има ли нешто поубаво од природно, спонтано, искрено однесување? Како да не паднеш, да не стопиш пред такво нешто? :)
Калкулативно, промислено, манипулативно anyone ? :devil: :cautious:
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
458
Поени од реакции
415
Дланките, рацете, ставот, неправилен нос да има ми е шармантно ептен xD остар поглед...и то.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom