Што физички ги воодушевува жените?

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.386
Поени од реакции
4.281
Па има ли нешто поубаво од природно, спонтано, искрено однесување? Како да не паднеш, да не стопиш пред такво нешто? :)
Калкулативно, промислено, манипулативно anyone ? :devil: :cautious:
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
459
Поени од реакции
416
Дланките, рацете, ставот, неправилен нос да има ми е шармантно ептен xD остар поглед...и то.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom