Што физички ги воодушевува жените?

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Се мисли на оној првиот поглед.

Кај мажите мислам дека и на Марс разбраа... „Каков г’з има онаа“, „какви цицки држи оваа“ и ред се редат сите оние убави делови кои жените ги имаат на себе, некои комбинирано, некои од глава до пети итн.

Што гледаат жените? Што коментираат? Кажете си.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Прво што ми паѓа во очи е стајлингот, потоа фацата, па гзот. И коментарите се по истиот редослед.
И мислам дека има ваква тема, али нека стои додека не ја најдам :)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Прво што ми паѓа во очи е стајлингот, потоа фацата, па гзот. И коментарите се по истиот редослед.
И мислам дека има ваква тема, али нека стои додека не ја најдам :)
Не рацете и дланките?

:(

Имам преубави дланки...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
^ Абадон оваа понуда не се одбива :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom