Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. mr wednesday

  mr wednesday

  Член од:
  24 јуни 2017
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  449
   
  На druffle му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  719
  Допаѓања:
  2.122
 3. Sawyer88

  Sawyer88

  Член од:
  26 февруари 2016
  Мислења:
  1.150
  Допаѓања:
  1.757
 4. druffle

  druffle

  Член од:
  15 февруари 2010
  Мислења:
  373
  Допаѓања:
  464
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 5. The Wild Boy

  The Wild Boy и сеа шо?

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  664
  Допаѓања:
  198
  Конечно нешто интересантно, а да не е електронска музика:

  Иначе, ова е оригиналот а не cRaZy FrOg :confused:
   
 6. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  17.725
  Допаѓања:
  39.000
 7. Almeida

  Almeida мрачна сила

  Член од:
  15 февруари 2015
  Мислења:
  5.686
  Допаѓања:
  11.646
  Tosca, вториот музички проект на Richard Dorfmeister од Kruder und Dorfmeister, заедно со Rupert Huber.

   
  На Mark Renton и Ilumious им се допаѓа ова.
 8. druffle

  druffle

  Член од:
  15 февруари 2010
  Мислења:
  373
  Допаѓања:
  464
 9. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.185
  Допаѓања:
  900
   
  На M!K!, druffle и Атеист им се допаѓа ова.
 10. fidanmk

  fidanmk

  Член од:
  30 септември 2011
  Мислења:
  2.148
  Допаѓања:
  1.703
 11. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  17.725
  Допаѓања:
  39.000
 12. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  647
  Допаѓања:
  2.079
  На The Wild Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Utopia123

  Utopia123

  Член од:
  27 јануари 2018
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  41
   
  На druffle му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.645
  Допаѓања:
  28.684
 15. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  904
  Допаѓања:
  657

Сподели преку: