Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  1.092
  Допаѓања:
  1.583
   
  На Igorcemk, grande-juve, M!K! и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. *Slash*

  *Slash* Comfortably Numb

  Член од:
  31 јули 2008
  Мислења:
  663
  Допаѓања:
  863
   
  На mr wednesday му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bodhidharma

  Bodhidharma Avatara

  Член од:
  17 септември 2011
  Мислења:
  5.316
  Допаѓања:
  3.200
 4. Patience

  Patience Гостин

 5. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  724
  Допаѓања:
  2.427
 6. M!K!

  M!K! supersonic

  Член од:
  6 јули 2009
  Мислења:
  1.217
  Допаѓања:
  1.954
 7. The Wild Boy

  The Wild Boy

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  795
  Допаѓања:
  283
  Fucking Eargasm :)
  Видеото е снимено во Романија,и е дел од албумот More Than You Know EP.  Краловите на Електронската музика (oсобено Swedish House Mafia),после Avicii.
  Нормално тука се и Martin Garrix,и други продуценти,ама овие се едни од посебните. Никогаш не промашуваат у правење перфект песни.
  За тие што немаат слушнато,вреди да слушнете.
  Наскоро,ќе избацам тема за овие,особено за Swedish House Mafia.
  Иначе Avicii бил инспириран од нив и од Daft Punk.
   
 8. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.596
  Допаѓања:
  1.226
   
  На Sawyer88 и asmin им се допаѓа ова.
 9. grande-juve

  grande-juve е ај да плачеме сега

  Член од:
  20 ноември 2017
  Мислења:
  409
  Допаѓања:
  1.283
   
  На asmin му/ѝ се допаѓа ова.
 10. asmin

  asmin

  Член од:
  16 февруари 2016
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  472
   
  На placeb му/ѝ се допаѓа ова.
 11. M!K!

  M!K! supersonic

  Член од:
  6 јули 2009
  Мислења:
  1.217
  Допаѓања:
  1.954
 12. asmin

  asmin

  Член од:
  16 февруари 2016
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  472
   
  На Клипче, Sawyer88 и placeb им се допаѓа ова.
 13. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  724
  Допаѓања:
  2.427
 14. Void

  Void

  Член од:
  16 август 2009
  Мислења:
  2.193
  Допаѓања:
  1.703
 15. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.692
  Допаѓања:
  28.772

Сподели преку: