Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  629
   
  На asmin и torpedoo им се допаѓа ова.
 2. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  987
  Допаѓања:
  1.363
   
  На asmin и placeb им се допаѓа ова.
 3. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.612
  Допаѓања:
  13.522
 4. asmin

  asmin

  Член од:
  16 февруари 2016
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  363
   
  На shumecha.tableta и placeb им се допаѓа ова.
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754


  Partibrejkers-Kreni Prema Meni
   
  На feler и placeb им се допаѓа ова.
 6. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  987
  Допаѓања:
  1.363
   
  На Корто Малтезе и placeb им се допаѓа ова.
 7. Void

  Void

  Член од:
  16 август 2009
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  1.684
 8. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  9.270
  Допаѓања:
  5.523
 9. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754


  The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction - Glastonbury 2013 (HD)
   
  На Vlatko_Gjorce, Casandra и torpedoo им се допаѓа ова.
 10. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  987
  Допаѓања:
  1.363
   
  На placeb му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  6.741
  Допаѓања:
  13.432
 12. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.429
 13. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  987
  Допаѓања:
  1.363
   
  На placeb му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  9.270
  Допаѓања:
  5.523
 15. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.612
  Допаѓања:
  13.522

Сподели преку: