Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.682
  Допаѓања:
  2.733


  :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa: :ojeaa:
  :oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.426
 3. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.682
  Допаѓања:
  2.733
   
  На ActionListener и M-1 им се допаѓа ова.
 4. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  16.950
  Допаѓања:
  34.910
 5. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  577
 6. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.694
  Допаѓања:
  1.578
   
  На M!K! му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.620
  Допаѓања:
  28.616
   
  На M!K! му/ѝ се допаѓа ова.
 8. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  577
   
  На torpedoo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. mr wednesday

  mr wednesday

  Член од:
  24 јуни 2017
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  374
 10. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  684
  Допаѓања:
  1.886
  На shumecha.tableta и M!K! им се допаѓа ова.
 11. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  546
  Допаѓања:
  1.636
 12. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.682
  Допаѓања:
  2.733


  Status Quo - Whatever you want
   
  На torpedoo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  936
  Допаѓања:
  1.308
   
  На placeb му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.426
 15. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  577
   
  На torpedoo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: