Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. Takak4

  Takak4

  Член од:
  5 септември 2012
  Мислења:
  1.235
  Допаѓања:
  1.093
   
  На torpedoo и M!K! им се допаѓа ова.
 2. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.493
  Допаѓања:
  12.890
 3. Almeida

  Almeida мрачна сила

  Член од:
  15 февруари 2015
  Мислења:
  3.436
  Допаѓања:
  6.802
 4. New Age

  New Age Lean Back

  Член од:
  22 ноември 2010
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  234
 5. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.047
  Допаѓања:
  36.073
 6. Бавареец

  Бавареец

  Член од:
  14 октомври 2017
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
 7. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.543
  Допаѓања:
  28.384
 8. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  7.759
  Допаѓања:
  3.230
 9. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  633
  Допаѓања:
  824
   
  На Acohipmk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  5.637
  Допаѓања:
  10.701
  Едно од последните ремек дела на Агилера пред да стане тешка комерцијала и пропалица каква шо е денес.

  Would you tell me I was wrong?
  Would you help me understand?
  Are you looking down upon me?
  Are you proud of who I am?

   
 11. Коловрт

  Коловрт Озимандија

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  3.881
  Допаѓања:
  8.540
 12. IBIZA SOUND

  IBIZA SOUND

  Член од:
  6 февруари 2009
  Мислења:
  10.243
  Допаѓања:
  2.654
  nikogas dosadniot KIRIL DZAJKOVSKI
   
 13. dARK_ElementaL

  dARK_ElementaL Мрачен Паладин

  Член од:
  21 август 2017
  Мислења:
  416
  Допаѓања:
  169
 14. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  687
  Почивај во мир царе :cuc: :(
  :place:   
 15. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.421
  Допаѓања:
  25.910
  Откажани се сите негови концерти поради тешка болест и е на лекување, но не е точна веста дека денес починал.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На Skorp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: