Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.820
   
  На torpedoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.523
  Допаѓања:
  28.329
 3. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.564
  Допаѓања:
  1.064
   
  На shumecha.tableta, M!K!, torpedoo и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  15.448
  Допаѓања:
  29.378
 5. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  1.932
  Допаѓања:
  3.712
   
  На shumecha.tableta и Кеплер им се допаѓа ова.
 6. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.820
   
  На Петра П. и Erich Zann им се допаѓа ова.
 7. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.523
  Допаѓања:
  28.329
   
  На Петра П. му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  3.668
  Допаѓања:
  4.030
 9. placeb

  placeb Џејмс Хет-трик

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  71
 10. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  5.617
  Допаѓања:
  6.155
   
  На ЈуријАркадиевич му/ѝ се допаѓа ова.
 11. krkac

  krkac

  Член од:
  11 февруари 2009
  Мислења:
  893
  Допаѓања:
  891
 12. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.564
  Допаѓања:
  1.064
  Laku noc..
   
  На M!K! и torpedoo им се допаѓа ова.
 13. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  608
  Допаѓања:
  802
   
  zipperwow, Петра П., M!K! и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  30.920
  Допаѓања:
  36.016
 15. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  7.784
  Допаѓања:
  3.283
  100% Пуре Ливе
   

Сподели преку: