Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  1.199
  Hot Chocolate
  ритамот ми е посебен и „ме дига“ колку и да сум нерасположена....
  јеееееееее everyone's a winner, baby ....that the things we like to do are just the same ! :aplauz:

  Everyone's a winner, baby, that's the truth
  Making love to you is such a thrill
  Everyone's a winner, baby, that's no lie
  You never fail to satisfy
  Let's do it again

  Never could explain just what was happening to me
  Just one touch of you and I'm a flame
  Baby, it's amazing just how wonderful it is
  That the things we like to do are just the same
   
 2. M!K!

  M!K! supersonic

  Член од:
  6 јули 2009
  Мислења:
  1.127
  Допаѓања:
  1.811
 3. Грејвдигер

  Грејвдигер

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  7.340
  Допаѓања:
  2.748
   
  На Crux му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  29.691
  Допаѓања:
  35.611
  На Limeta му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ThemMaplz

  ThemMaplz

  Член од:
  9 мај 2015
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  51
 6. Коловрт

  Коловрт Озимандија

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  3.819
  Допаѓања:
  8.414
  На Васил МКД, M!K! и Crux им се допаѓа ова.
 7. povtornojas

  povtornojas

  Член од:
  25 јули 2016
  Мислења:
  645
  Допаѓања:
  566
 8. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  29.691
  Допаѓања:
  35.611
 9. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  517
  Допаѓања:
  698
   
  На Васил МКД му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Грејвдигер

  Грејвдигер

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  7.340
  Допаѓања:
  2.748
 11. Идиот на Социјализмот

  Идиот на Социјализмот luzer, los izbor za decko, propala investicija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.029
  Допаѓања:
  5.584
 12. Коловрт

  Коловрт Озимандија

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  3.819
  Допаѓања:
  8.414
 13. povtornojas

  povtornojas

  Член од:
  25 јули 2016
  Мислења:
  645
  Допаѓања:
  566
 14. Patience

  Patience

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  619
  Допаѓања:
  2.365
 15. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  10.294
  Допаѓања:
  23.746

Сподели преку: