Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Scirea

⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
Член од
4 август 2010
Мислења
26.048
Поени од реакции
78.146
Ми испадна сликава на ФБ

FB_IMG_1672694006526.jpg


И едноставно морав :icon_mrgr:

 

Флеш

Господин
Член од
23 март 2009
Мислења
10.456
Поени од реакции
10.767
Музичко влијание. Братучед ми Бојан беше значаен голем дел од мојот живот за насочување и обликување на мојот вкус и насочување на кој тип на музика ја сакам,градено врз база на тоа он што ми го наметна и ме изложи . Се сеќавам,дома купивме прв пат двд плеер,он дојде да го намести и го замолив да изрежи цеде да испробаме . Двд плеер не е само филмови,исто и музички плеер. Бев 12/13 години. Јасно се сеќавам и која песна беше . Од 100тина песни,оваа беше клучна ,прва песна пуштена на ДВД, прва воопшто ..... Факинг Тиесто и Џанки Хл ...Тетин ми Боби беше менаџер на Филхармонија,му носеше цедиња од сегде. Се сеќавам имаше донесено и оргинално цеде на Продиџи од Амстердам .... Прв пат и они :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


Нек се угоде ...


 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
926
https://www.youtube.com/watch?v=8zyk3lWXmwQ
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom