Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Член од
21 декември 2018
Мислења
92
Поени од реакции
43
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.084
Зошто вампиров ми личи на Алиоски??

Нејсе...

ЕВРИБААААААААААДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.160
Поени од реакции
5.776
Автоматски споено мислење:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom