Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.494
Поени од реакции
14.916
Лајк не за оти ми се свиѓа траката, туку оти прв пат приметувам дека ти се свиѓа нешо гитарошко. Обично се некое техно психо забеготини слушаш :D
Psychedelic rock, stoner, britpop, нешто класик, гранџ и прогресив рок и то...малку специфичен вкус имам околу гитариве.
 

Strictly

abstract synesthesia
Член од
9 јуни 2019
Мислења
300
Поени од реакции
1.029
The chances of anything coming from mars are million to one he said
 

Govinda

Дивајн Донки
Член од
20 април 2014
Мислења
4.039
Поени од реакции
4.549
:roker: :roker: :roker:
Автоматски споено мислење:

BTW знае ли некој кој е бони клајдосклио филм у спото горе?
Edit: Mad Max 1979.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom