Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Член од
29 март 2013
Мислења
3.613
Поени од реакции
3.295

Човеков не е свесен што прави со тоновиве...

Како прогресира песнава така сменуваш рецептори, од уши и слух - автоматски продолжуваш само со емоции.
 
На врв Bottom