Што слушаме во моментот? (Читај правила)

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.330
Поени од реакции
6.776
Малку назад во убавите времиња
 

The Wild Boy

уф ама сум убаф
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.309
Поени од реакции
624

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.040
Поени од реакции
1.489
уште едно ремек-дело на Горан Баре и Мајке!
Секоја чест, мајсторе!

 

Хептаграм XI

Ιερός Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
7.656
Поени од реакции
5.639
Нешто од Делчево... оди таман со моментот во кој се наоѓаме...

 
На врв Bottom