Што правите вечерва? (Низ слики)

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.141
Поени од реакции
11.772
Ајде да му посакам сефте на новиот модератор @Донев со нова тема у Општи.

Постирајте фотки од вашите активности во овие ладни зимски денови. Не мора да се постовите само со слики, стајте и некој збор.
Генералните правила на форумот важат и во темава, така да без голотија и без тролање ќе ве молам, немојте да му создавате работа на новиот модератор уште одма.

Еве од слика од мене
20171122_233603.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom