Што последно си купивте и од каде ?

Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Јастуче велигденско од веро
Автоматски споено мислење:

Сервис за кафе од киппер маркет
20240406_162829.jpg

Автоматски споено мислење:

За лични потреби
20240406_163033.jpg

Автоматски споено мислење:

Јастуче велигденско од веро
Автоматски споено мислење:

Сервис за кафе од киппер маркет
20240406_162829.jpg

Автоматски споено мислење:

За лични потреби
20240406_163033.jpg
Шминката и шампон купка од ДМ
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Леново од сетек цена не кажувам :P
20240412_215819.jpg
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.162
Поени од реакции
2.830
Излегов по сладолед купив краставици, сладолед не оди со ракија.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Kipper market veligdenska solja
20240504_194300.jpg
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Љубим ти теткини дебели прсти .
Ниту приближно.твојата омраза е глупа.и премногу.ме познаваш??за тебе сум мисс.знам дека ургираш да ме банираат Но ќе видиме.такви сте сите од маџари. Ти реков еднаш.6 км ти е од Арачиново блазе тебе
Автоматски споено мислење:

Љубим ти теткини дебели прсти .
Чика манијак
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.200
Поени од реакции
21.919
Si kupiv svajc aparat od nekoja strana na fb.
Eve vakov
Screenshot_20240514-150633_Chrome.jpg


Kopija na kopijata ali aren e za parite, sega uste da naucam da svajcovam :D .
Mi se mota nesto niz glata, neka se popraj vremeto i ke mu se probam.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.817
Поени од реакции
24.140

Kajgana Shop

На врв Bottom