Што последно си купивте и од каде ?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.985
Поени од реакции
2.568
Си купив душек Дормео и грбот ме боли еднакво...
Си купив елка .... ако издржи до Нова Година можи и ке ја накитам.


elka.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom