Што последно си купивте и од каде ?

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
632
Поени од реакции
622
Пиперки во павлака од промес
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.889
Поени од реакции
41.825
Јас мислам ти најјарно на Фемина да си се префрлиш, а можда и таму те има.
Али бар таму цути темава, имаш 200 жени што се спремни секој ебан ден да го сликаат домашниот пазар, со влошките на чело.
Кои нерви ги имаат жениве, да се чудиш.
:D

Screenshot_2018-01-10-20-39-16-409_com.android.chrome.png
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.239
Поени од реакции
1.941
Уште еднаш ве замолувам да не ја полните темава со офтопици.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.088
Поени од реакции
15.780
Доказ. :D
Не ја сфаќам потребата да ги наредиш влошките, влажните марамици и паломите, да ги сликаш за било каква употреба на таа слика и да ја ставиш на интернет. :facepalm:

Нема да бидам само офтопик. :LOL:
Две грепки, од кои едната треба да ја сменам утре. А очекував милион. :place:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.889
Поени од реакции
41.825
Доказ. :D
Не ја сфаќам потребата да ги наредиш влошките, влажните марамици и паломите, да ги сликаш за било каква употреба на таа слика и да ја ставиш на интернет. :facepalm:

Нема да бидам само офтопик.
Две грепки, од кои едната треба да ја сменам утре. А очекував милион. :place:
Некои женски изгледа темата ја имаат сфатено како да мора секој ден да сликаат и да објавуваат што имаат купено. Или досадно и е па да видат колку лајкови ќе соберат.

Иначе ок тема ама за тој форум каде што има повеќе женски затоа што они секој ден се на шопинг.
Имаш купено нешто ново што знаеш дека го нема низ други маркети/бутици и да споделиш, може некој истото го бара подолго време, а не знае каде да го најде и колку пари е.
Или нешто на попуст па и другите да искористат, ама влошки, тоалетна хартија, кондоми, влажни марамици....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.239
Поени од реакции
1.941
Ако толку ве интересира,немам профил на Фемина.Тој форум е преполн со идиоти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom