Што никогаш не би облекле?

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Aquatic.Angel, 19 февруари 2017.

 1. DonRistovski

  DonRistovski Peace Disturber

  Член од:
  1 септември 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.772
  Прслук оти неам цицки
   
 2. Miss.Independent

  Miss.Independent Me,Myself & I

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  882
  Допаѓања:
  2.193
  Длабоко деколте

  [​IMG]
   
  На devilko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. newcastle

  newcastle Shearer

  Член од:
  23 декември 2014
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  49
  Баш убаво стои :vozbud:
   
 4. Moon Child

  Moon Child Гостин

  Гумени чизми.
   
 5. Џек Нолан

  Џек Нолан

  Член од:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  926
  Допаѓања:
  1.224
  Од оние маиците до под кур шо се, машките, фенси шо се сега. Кој ужас човече...
   
 6. Sawyer88

  Sawyer88

  Член од:
  26 февруари 2016
  Мислења:
  583
  Допаѓања:
  736
  Не би облекол ништо розево, портокалово или жолто. Не можам да се замислам во некоја од овие бои.
   
 7. silmarillion

  silmarillion Merchant @ Prancing Pony

  Член од:
  28 јуни 2015
  Мислења:
  5.720
  Допаѓања:
  10.424
  3/4 панталона вахабистичка.
   
 8. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.452
  Допаѓања:
  921
  Се' што е прешироко :D
   
 9. Eva1990

  Eva1990

  Член од:
  28 јули 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  2
  Карнери :P
   
 10. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  8.173
  Допаѓања:
  3.419
  IИскинати црни фармерки кај колената. Кај машките ептен тоа ми е безвезе, ајде кај женските можеби и стои, интересен детал али кај мажи НЕ.
   
 11. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.452
  Допаѓања:
  921
  Зашо стои кај женските а кај мажи не? :pos:
   
 12. Incule

  Incule

  Член од:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  246
 13. katinkacvet

  katinkacvet

  Член од:
  17 август 2017
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  6

Сподели преку: