Што најмногу преферирате да фотографирате и зошто?

Член од
28 март 2014
Мислења
77
Поени од реакции
43
Јас лично,највеќе сакам да фотографирам луѓе :LOL:
 
Последно уредено:
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
кафиња - затоа што тоа сакам да го фотографирам.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Јас лично,највеќе сакам да фотографирам луѓе :LOL:
Наместо највеќе да сакаш да фотографираш, прво седни и научи ги основите на мајчиниот јазик.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Секој на почеток фотографира се и сешто, улица, поглед од прозор од станот, кучиња, мачиња, цвеќе, штипка на балкун, портрети на приатели, дрва во парк.... до колку во него се разбукта фотографска душа која тлее - најверојатно ќе се орјентира кон неколку негови омилени теми. Така и јас почнав и денес ми е најомилена улична фотографија, настани концерти по клубови, обични луѓе на улица.... и други теми фоткам а најмалце ме привлекуваат пејсажи и природа.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Тоа воопшто не е твој проблем,ако даваш одговор дади одговор,ако не ГИТЛА :pos:
Tвојата елементарна неписменост е само твој проблем, но кога ќе отвориш тема на форум, боде очи и ги иритира и другите. А за гитла, освен што си неписмена, гледам дека родителите не завршиле голема работа кај тебе.
 
Член од
28 март 2014
Мислења
77
Поени од реакции
43
Нема што јас и ти да се објаснуваме :)
 
Член од
28 март 2014
Мислења
77
Поени од реакции
43
@Ставрогин @StayVoice го корегирав насловот на темата нема потреба околу тоа да се расправате
Фино од твоја страна :LOL:
Но,што се однесува до мене не го гледам тоа како расправија,не си го оптеретувам мозокот со неговите коментари :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Еве прва прилика да поделам казни и опомени, да не се појавевте вие двајца ќе требаше да му платам на некој да дојде на фотографија и прави неред за да си го заработам чесно лебот модераторски
Фала ви, ова многу ми значи!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Еве прва прилика да поделам казни и опомени, да не се појавевте вие двајца ќе требаше да му платам на некој да дојде на фотографија и прави неред за да си го зара
Фала ви, ова многу ми значи!
За ова ќе частиш пијачка во Порта.

:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom