Што кога не сте прифатени од страна на родителите на партнерот?

Член од
24 април 2011
Мислења
300
Поени од реакции
162
Тогаш не ми треба ни он, ни неговите мајка и татко. Кога моите родители можат да го почитуваат мојот избор, очекувам дека и неговите мораат да го направат истото.
ААА...ама вије не ги знаеш.........цела кутија од Пандора како да ја лапнале.......
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
ААА...ама вије не ги знаеш.........цела кутија од Пандора како да ја лапнале.......
Е па требало да си мислиш на време тоа. Сега јас како можам да ти помогнам?
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Не знам како....едино ако си психопата па на термини да идам........
Не не сум психопата. хахахахахахаха
Не барај помош од мене, освен некој совет ако сакаш ус пат да ти посолам...
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
тука...пред сите!!!!!!!????
Па пиши порака ако не сакаш јавно хахахахаха
има горе десно до твојот ник, пише сандаче. е таму се пишат пораки приватни.
Ама нуму со многу големи очекувања да бидеш па после да те разочарам. :D
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Аздисале ова жениве брее:P

Која од нив коа се подала на мажот и отишла како што е ред у туѓа куќа, ги прифатила како мајка и татко родителите на партнерот:P

Една ако се најде таква (со усна потврда од новата мајка и новиот татенце), ја утре на пладне шетам гол 3 круга околу статуата на Воинот на Коњ, и уште 1 круг, понатаму кај Скендербег на коњот, согласно рамковниот.
 
Член од
24 април 2011
Мислења
300
Поени од реакции
162
Аздисале ова жениве брее:P

Која од нив коа се подала на мажот и отишла како што е ред у туѓа куќа, ги прифатила како мајка и татко родителите на партнерот:P

Една ако се најде таква (со усна потврда од новата мајка и новиот татенце), ја утре на пладне шетам гол 3 круга околу статуата на Воинот на Коњ, и уште 1 круг, понатаму кај Скендербег на коњот, согласно рамковниот.
И на крај на тртелешката да се извозиш едно кругче.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom