Што играте во моментов

Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Бидејќи ми е 2007-8 лаптопот, а немав играно ништо со години, последниве две-три недели играм малку пуцачини.
Battlefield 2 Bad Company - завршив минатата недела
Medal of Honour 4 Modern Warfare - пред некој ден ја изиграв
Portal (треба да ја почнам)
Mass Effect - тековно
UT 3 - чат пат
и нормално, секогаш инсталирана на РС, Heroes of Might and Magic III.

Ако имате добар предлог за сингл плеер пуцачина од 2007-2009, повелете. Call of Duty World at War е на stand-by.
 
Член од
9 мај 2011
Мислења
278
Поени од реакции
65
Бидејќи ми е 2007-8 лаптопот, а немав играно ништо со години, последниве две-три недели играм малку пуцачини.
Battlefield 2 Bad Company - завршив минатата недела
Medal of Honour 4 Modern Warfare - пред некој ден ја изиграв
Portal (треба да ја почнам)
Mass Effect - тековно
UT 3 - чат пат
и нормално, секогаш инсталирана на РС, Heroes of Might and Magic III.

Ако имате добар предлог за сингл плеер пуцачина од 2007-2009, повелете. Call of Duty World at War е на stand-by.
Мислиш Call of duty 4: Modern Warfare ?
--- надополнето: 22 февруари 2013 во 15:22 ---
Не се срами дечко на форумов.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
pes2013
--- надополнето: 28 февруари 2013 во 14:32 ---
pes2013
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Што игра е ова може некој збор-два ? Бавен ми е интернетов па неможам да го видам гејмплејов.
Играва ти е од истиве што ја направија ГТА. Имаш на часови да одиш, со девојки да се лапаш, скејт и точак да возиш, да се тепаш и секако има јако мисии. Ја препорачувам, брзо станува интересна. Мене само ми се скурчи порано на една мисија кога требаше нешто да не те видат, сеа ме мрзи пак да ја симнувам. :cool:
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
протагонистот e младо момче кое со неговата мајка(разведена) се сели во друг град и го префрлаат во друго училиште, Bullworth кое се смета за најнасилничко училиште, таму се запознава со Џими фраер и исто така насилник и со повлечено момче Пити, итака почнуваат да се зафркаваат со сите во училиштето од директорот до крадење пари за ручек на дебели девојчиња.Немам многу играно уште сум на првиот чаптер, но самата помисла дека играта е правена од Rockstar
Games ти дава до знаење дека не е промашок.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom