Што играте во моментов

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.016
Поени од реакции
6.516
Искрено немам сретнато нешто многу многу багови. Мислам дека LotF е нешто побагната од скајрим во моментов.
Играта е најбагирана немам досега видено толку багови во игра.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
5.754
Поени од реакции
18.097
Не ја играм додека не го вратат крстоносецот, ми беше омилен карактер во кецот а последната вест беше дека ќе го вратат така да едвај чекам.

Патем данок за темата, мојот мејн ДК и алт ворлок.

Screenshot (1728).png
Screenshot (1735).png
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.016
Поени од реакции
6.516
Не ја играм додека не го вратат крстоносецот, ми беше омилен карактер во кецот а последната вест беше дека ќе го вратат така да едвај чекам.

Патем данок за темата, мојот мејн ДК и алт ворлок.

Прегледај го приврзокот 398365
Прегледај го приврзокот 398366
Ќе има за брзо ДЛЦ за ДД.
Ова ликовите на која експанзија се?
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.061
Поени од реакции
20.899
Half-Life 1. Толку време су во игри ама овој класик го прескокнав. Да надогнадам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom