Што играте во моментов

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
6.178
Поени од реакции
13.454
Aoe 3 не DE, туку обичната заради еден мод кој е сеуште во изработка но 90% функционира со ситни багови и гличови.
Модот се вика Knights and Barbarians.
A следен што ќе се проба е Wings of Liberty.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.033
Поени од реакции
21.453
4xJ8XB3bi888QTLZYdl7Oi0s.jpeg

Ме интересира ако некој ја играл на PS4 Pro јас уклучив HDR ON дали така треба или има уште некој сетинзи да подобра слика да извадам?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.510
Поени од реакции
13.644
20221121_002105.jpg

Se nadevam ke smenam malce od Dark souls - Elden ring - Bloodborne - Sekiro vorteksot. Use ne mi e otvorena, stoi mesec dena cekajki da zavrsam so 2. playthrough Elden Ring. Od utre.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom