Што играте во моментов

Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
chaser, фпс пуцачина коешто е прилично долга игра и знае да биде поприлична тешка, а крајот на играва ме изненади на крај, играва ми беше забавна од почеток до крај.
 
B

beaverknight

Гостин


10 години од играва, ја пуштија на Humble Bundle за 1$, одма еврејското, сите 5 игри со dlc-ња заедно :D
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
Action fighter на sega master system емулатор, забавна игрица со елементи на тркање со пукање и самото возило кое се претвара во авион, прилично тешка игрица барем беше за мене, ама прилично забавна.

Aladin на sega master system емулатор, латформерска игра со неколку елементи на тркање, прилично лесна, ама сепак е забавна и за жал кратка.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Need for Speed Most Wanted таа од 2005 .. прејака игрица како ми легна,нешто прекрасно..
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
4x4 evo 1 и 2 на пс2, двете игри се со оффроад тркања се со џипови, има надградба на џипови со детален опис на деловите што прават што додаваат на возилото, со мисии за зимање на екстра пари, голем избор на џипови, и голем број на купови што се освојуваат, малку контролите се чувствителни и треба да се внимава како се вози ама мислам дека тоа додава на целувкопната игра, ептен ми се допаднаа игриве иако доста долго поминав играјки ги, ми беше забавно од почеток до крај.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
World of Tanks има некој да игра ?
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
AFL Live 2003, Afl Live 2004, AFL Premiership 2005, AFL Premiership 2006, AFL Premiership 2007, на пс 2, првпат играм ваков спорт така да во почетокот ми беше прилично интересно, тежината воопшто не е лесна барем за мене, ми се допаднаа игриве дефинитивно.

Alien 3 на sega master system емулатор, 2d shoot em up малку кратко ама забавно.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
bee 52 на нес емулатор, забавно игриче за пчела која собира мед.

Agassi tennis generations на пс2, малку досаден теннис. и екстремно лесен.

Alan Hansen's sports challenge на пс2, краток квиз за спорт, забавно и едукативно игриче.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom