Што за вас преставува квалитетен секс

Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
Da, ama kolku pati možete vie da doziveete orgazam, za vreme na eden seksualen cin? 1, 2, kolku?
Најубаво еднаш или двапати, трипати е веќе со сила, четирипати мачење. :pipi:Ако ме фати инат може и ниеднаш :pipi:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Da, ama kolku pati možete vie da doziveete orgazam, za vreme na eden seksualen cin? 1, 2, kolku?
Зошто бе се мора да биди изразено со цифри и бројќи? почнувајќи од големина на орган, па се до времетраење и броење... не го прајш то за пехар/медаља/гинисов рекорд, го прајш за да уживаш. Уживај. Толку е тешко? Шо е битно останатото?
 
L

Luki Junior

Гостин
Зошто бе се мора да биди изразено со цифри и бројќи? почнувајќи од големина на орган, па се до времетраење и броење... не го прајш то за пехар/медаља/гинисов рекорд, го прајш за да уживаш. Уживај. Толку е тешко? Шо е битно останатото?
Ако нема статистика, исто како да не си клецал е целио маабет. :D

А квалитетен секс е коа домаќинката прва ќе го мете дворо рано сабајлешки со ќеф. ;)
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Хммм... Квалитетен секс? Со што повеќе партнери. Пастиров изгледа има најквалитетен секс. Два милина народ сите не е....
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
Ми текна, може да се измери количината на спермата, колку повеќе има толку поквалитетен бил сексот.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Ми текна, може да се измери количината на спермата, колку повеќе има толку поквалитетен бил сексот.
e sea tapa muabet prais drugar ako go cuvam pistolot edna nedela, i posle iam seks i napunam cela tegla voopsto ne znaci deka sum imal kvaliteten seks....za mene kvaliteten seks e da se prepotis i iscedis do koska so partnerkata probuvajki gi site mozni pozi bukvalno kako da si trcal do vodno a pistolot na kraj da nema sila veke da se repetira mislam da bide bukvalno istrosen...
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
e sea tapa muabet prais drugar ako go cuvam pistolot edna nedela, i posle iam seks i napunam cela tegla voopsto ne znaci deka sum imal kvaliteten seks....za mene kvaliteten seks e da se prepotis i iscedis do koska so partnerkata probuvajki gi site mozni pozi bukvalno kako da si trcal do vodno a pistolot na kraj da nema sila veke da se repetira mislam da bide bukvalno istrosen...
Епа друго објективно мерило нема :confused:
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Ебати квалитетниот секс ако не е на рингла. КВАЛИТЕТЕН СЕКС Е САМО НА РИНГЛА И НА НИЕДНО ДРУГО МЕСТО.
 
M

MIL

Гостин
od muv do puf site saltanati isterani i na krajot kaa ke a prasas curata kako se vika da ne znae da kaze :vozbud: i da rece aj pak sakam PAK :D
 
Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Да има љубов јака тоа е пред се.....привлечност, потоа да е јако отворен, страствен и најбитно е да сме опуштени и диви во уживање...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Она чувството кога после секс сум како пресечен во стомакот. Значи, тоа било квалитетен секс.
 
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285
да ја изебиш така јако после тоа три дена накриво да оди
 

Kajgana Shop

На врв Bottom