Што готвите во моментов?

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.525
Поени од реакции
5.740
Вчера на полноќ ми се пријаде и зготвив путерисани лепчиња со се што најдов во фрижидер. Две лепчиња со чадена шунка и две со кулен.
 

Attachments

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.700
Поени од реакции
58.195
Со рогач. Синоќа правена, сеа сликана, и тоа се рачуна. :ROFLMAO:

Прегледај го приврзокот 314094Прегледај го приврзокот 314095
she's back!
...and this time is personal
Автоматски споено мислење:

жими мајка не видов дека ти прва си постирала she's back
 

Kajgana Shop

На врв Bottom