Што готвите во моментов?

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
546
Поени од реакции
1.106
Тестенини на мој начин :D
Свинско на тенки парчина пропржено+печурчина+зачини+хопла+домарно пире и на крај бело лукче на ситни парчиња.
Ич ама баш ич не дојде лошо. :) 20210912_195907.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom