Што готвите во моментов?

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
568
Поени од реакции
2.388
Моите со пост од денес дип Петок почнуваат, не од утре и решив со високо протеинско, зеленчуково чили да ги воведам во светот каде посната храна можи да е креативна и да не е компир- ориз- грав на еден начин each. :ROFLMAO:
IMG_20201127_104731 (1)_compress83.jpg IMG_20201127_110620 (2)_compress0.jpg IMG_20201127_110623_compress51.jpg
Ептен не ми се меси, инаку "салама" од сејтан ќе му напраев.
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
568
Поени од реакции
2.388
Имав уште 4 мини тортиљи и доволно фил од вчера за мини мексиканска лазања.
IMG_20201128_114013_compress21.jpg IMG_20201128_114309_compress40.jpg IMG_20201128_114549_compress14.jpg

Едит.
Baked af.
IMG_20201128_115724.jpg

Едит.
Секогаш омилено јадење.
IMG_20201128_124848_compress20.jpg IMG_20201128_124844_compress18.jpg
 
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
30.764
Поени од реакции
18.948
Воопшто не е во моментов, туку пред неколку дена. Ама, заборавивПрегледај го приврзокот 276465
,,,da sibete vekot,,, :facepalm: na polnokj me terate da otvaram frizhider i da kopam niz nego,,,
 
На врв Bottom