Што готвите во моментов?

T

Torchyrus

Гостин
Пола кувари од овде ми искачаат спонзорирани на инстаграм:D
Шо сакаш да кажиш со овоа?
Иначе имам инстаграм страна и ја имав пуштено питата со спанаќ на sponsored, ко за човек со part time работа имам време покрај готвењето да се занимавам и со инстаграм.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.227
Поени од реакции
1.870
Шо сакаш да кажиш со овоа?
Иначе имам инстаграм страна и ја имав пуштено питата со спанаќ на sponsored, ко за човек со part time работа имам време покрај готвењето да се занимавам и со инстаграм.
Pa se sirite po drugi platformi, Instagram e dosta dobar za pravenje pari,iskoristite si go talenton. Tebe i sumeca ve vidov i udriv follow, zasto mora se na noz da cekate kako nesto loso da sum rekol
 
T

Torchyrus

Гостин
Pa se sirite po drugi platformi, Instagram e dosta dobar za pravenje pari,iskoristite si go talenton. Tebe i sumeca ve vidov i udriv follow, zasto mora se na noz da cekate kako nesto loso da sum rekol
Супер е инстаграм и јас сум голем фан, работам и уште некои други акаунти, а здравје во скоро ќе почнам и уште...
Не на нож ама како недокажан ми изгледаше...
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Почнав без рецепта да праам баунти, со пина колада, кокосово и кондензирано млеко, налупав течности, после не ми достигна кокос и не ми се свиѓаа формине, али бар горните тежат 30 гр, долните 25, ако ништо друго. Да не требаше да станувам сабајле веројатно ќе се замарав со метрото.
Дел ги чоколадирав, дел утре...
IMG_20200920_223501_848.jpg
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
476
Поени од реакции
863
Дај барем во овој делов, гурманско катче, на постовите да може да се кликне со емоутикон "њами", најсоодветно ќе биде тоа :pos:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.787
Поени од реакции
29.225
Дај барем во овој делов, гурманско катче, на постовите да може да се кликне со емоутикон "њами", најсоодветно ќе биде тоа :pos:
,,,glas broj dva za emotikonot njam njam,,, :icon_mrgr:

Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:

1600696881892.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom