Што ви се прави во моментов?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Маwечко, 20 мај 2007.

 1. Маwечко

  Маwечко

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  6.775
  Допаѓања:
  314
  Мене ми се оди на море...:vozbud:
   
 2. G e G o

  G e G o

  Член од:
  4 април 2006
  Мислења:
  9.181
  Допаѓања:
  3.063
  Имаше нешо слично на ова тема ама ај :)

  Мене ми се спиет
   
 3. rich_bitch1

  rich_bitch1 ~DARLING~

  Член од:
  15 март 2007
  Мислења:
  744
  Допаѓања:
  5
  mi se odi na gosti
   
 4. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.869
  Допаѓања:
  10.194
  ми се гледа некој асален филм
   
 5. Дон Џелатимус

  Дон Џелатимус

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  4.773
  Допаѓања:
  2.081
  Ми се игра фудбал.. (ама врне дожд) :toe: :tapp:
   
 6. skrill1

  skrill1

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  3.156
  Допаѓања:
  98
  Сичко ми се права ама времето е хаос
   
 7. Swifty

  Swifty Никола

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  992
  Допаѓања:
  2
  Ми се е*е. :wink:
   
 8. СпаЈдеР

  СпаЈдеР DissentiveMoron202

  Член од:
  1 март 2006
  Мислења:
  3.201
  Допаѓања:
  51
  Во моментов ми се гледа Очајни Домаќинки кои ќе почнат за 1 саат и 15 минути а јас и цела гевгелија немаме А1 [​IMG]
   
 9. Mac))

  Mac))

  Член од:
  2 април 2006
  Мислења:
  14.363
  Допаѓања:
  3.065
  Сакам да зеам саатов да го наместам напред да почне Трамп :pos:
   
 10. Crazy in Love

  Crazy in Love Here's looking at you kid.

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  23.813
  Допаѓања:
  25.370
  Ми се игра т.е ми се танцува...море како што сум си весела..ќе си станам сеа и ко обичај низ дома ќе си играм:vozbud: :vozbud:
   
 11. Anubis

  Anubis Come To Sleep In My WORLD

  Член од:
  2 март 2007
  Мислења:
  953
  Допаѓања:
  0
  mi se vozi kola :) ama nemit benzin :(
   
 12. UnLiMiTeD!!!

  UnLiMiTeD!!!

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  691
  Допаѓања:
  3
  mi se pie kafe
   
 13. Маwечко

  Маwечко

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  6.775
  Допаѓања:
  314
  Сакам да не ми се уништеше планот:(
   
 14. Volkswagen

  Volkswagen

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  2.703
  Допаѓања:
  22
  Да бидам со таа што ја сакам...и да сум на море...
   
 15. Nina

  Nina Ange ou Demon

  Член од:
  31 мај 2006
  Мислења:
  1.256
  Допаѓања:
  4
  Сакам да не морам да идам у школо и да си легнам и поспијам уште малце:(
   

Сподели преку: