Што ви е важно да има вашата идна невеста

  • Креатор на темата Shellshock nam67
  • Време на започнување
L

.Lost Angel.

Гостин
Пред се да биде паметна да ја пуштам во продавница да знае што да купи да направи за јадење а не да се изгуби да незнае што да прави :D иако јас многу сакам да пазарувам така да ќе има борба тука за кој да иде исто и за јадење али сепак треба знае ко прво да прави основните јадења бидејќи со тек на време како и да е и самата ќе сака други јадења да прави па ќе се научи за убава нормално секој сака да има убава жена исто и да знае да работи многу професии а не само 2-3 и плус да не биде некоја која секоја недела ќе оди на педикир-маникир и да ми вика не можам сега да правам јадење си ги налакирав прстите ова направив она од такви дефинитивно нема добра жена која знае да снајде :D
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Еј колку педерски да е ова стварно сакам да можам да си направам муабет со неа. И шо џабе див секс (мислам не дека го потценувам да се разбереме) ако после него - грб со грб ситујешн. Мислам ја у секое девојче наоѓам нешо убаво (јбг маана) мош да и затоа вака зборам, али стварно ми е битно да сум на иста бранова должина со неа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom