Што ви е важно да има вашата идна невеста

  • Креатор на темата Shellshock nam67
  • Време на започнување
S

Shellshock nam67

Гостин
Ок, само за синот сам ќе треба да се потрудиш, полот на бебето не зависи од јајце клетката, туку од сперматозоидот, односно од тебе (или од комшијата :D)
od macorot zavisi dobor treba da i go optegne :))), ah hahh ha
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Нејзино е да не биде некоја неоплодлива, па ни ќерка не ќе раѓа, а јас сам ќе се грижам за полот, само нека не се меша комшијата со поплаки ќе аплицирам!
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Нејзино е да не биде некоја неоплодлива, па ни ќерка не ќе раѓа, а јас сам ќе се грижам за полот, само нека не се меша комшијата со поплаки ќе аплицирам!
Никако ќерка, ако биде ќерка фрли ја во бунар , што ќе ти е, кој нормален човек сака ќерка?
И те молам немој да аплицираш со поплаки....:tapp:
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ок, само за синот сам ќе треба да се потрудиш, полот на бебето не зависи од јајце клетката, туку од сперматозоидот, односно од тебе (или од комшијата :D)
Ќе работиме на тоа 24/7, хаха се зезам ама ич не мие гајле какви деца ќе имам дали ќе бидат машки или женски не е важно важно е да се здрави ;)
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Ќе работиме на тоа 24/7, хаха се зезам ама ич не мие гајле какви деца ќе имам дали ќе бидат машки или женски не е важно важно е да се здрави ;)
aman nemoj posle kako antonio ce moras ostavka da si davas poradi preokupiranost so rabotaa :) ha hah hah hah
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Никако ќерка, ако биде ќерка фрли ја во бунар , што ќе ти е, кој нормален човек сака ќерка?
И те молам немој да аплицираш со поплаки....:tapp:
Хахахаха, во ред е сепак, не беше потенцирано тоа како навреда, не си сфаќај така:rolleyes:
 
Член од
17 март 2009
Мислења
194
Поени од реакции
22
Па да има нежна и добра душа, да ме сака, да има разбирање мегу нас, да е скогаш тука кога ими треба, да и сум и се во животот како и таа мене, и да е трпелива и полна со љубов. Ете тоа е внатрешната убавина е најбитна и најнеопходна да се зачува бракот......многу барам хе хе ова ко порачка, али секој со својата среќа

Е едно големо браво за ова.Читам и се чудам на сите овие горе што пишувале,ручек ова она....АЛАЛ ДА ТИ Е ЗА ОВА и се надевам дека ке си ја најдеш ваквата,а за барање мн не бараш ,се слагам со ова
 
Член од
12 март 2008
Мислења
1.029
Поени од реакции
711
Да имаме разбирање, мирен дом, да има вредности кои ќе може да ги пренесе на нашите деца и да ми затреперува срцето кога ќе си ја гледам и после 20 - 30 години брак. Би сакал да биде добра домакинка која ќе си го почитува домот и би сакал да добро да готви, но и да не е Џејми Оливер во кујна со тек на време мислам дека тоа се совладува.Да се повторам, најбитно ќе ми биде да имаме доверба еден во друг и да имаме разбирање.

П.С. Девојка ми е ваква + докторка е... Се надевам дека вака ќе останат работите и понатаму...
 

ION

Член од
27 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
836
Нејзино е да не биде некоја неоплодлива, па ни ќерка не ќе раѓа, а јас сам ќе се грижам за полот, само нека не се меша комшијата со поплаки ќе аплицирам!
леле што си себичен ти да се качуваш ако а другите после тебе на кого ке се качуваат ако не се раѓаат керки море :icon_mrgr:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
леле што си себичен ти да се качуваш ако а другите после тебе на кого ке се качуваат ако не се раѓаат керки море :icon_mrgr:
Што е до мене, мене нека ми се роди син... па и единче машко нека е во државава ако треба... не ми смета, не сум порекол дека треба да нема женски пол ... нека доминираат само не во моја фамилија ... :LOL:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Се што збореше Сусаро плус врло голема имагинација за желбата да ја ебам да не ја снема после 10 20 години.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
значи сите сакате дама у друштво, курва у кревет, домаќинка у кујна :)
и да вика мамо и тато на свекорот и свекрвата :)
За се ќе преговараме, освен за последното.
НЕ. Ултиматум е тоа :)
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
У кревет да биде Лавица,тоа прво.После,да не се занесува многу многу,да знае дека јас сум јас,мажот,да му ќути,да знае да готва и да работи по дома.За неверство и такви работи не ни прам муабет ;)
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
^ И ако те погледне накриво тепај мавај, пошто нели она е жената во куќата нема право на збор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom