Што ве смее најмногу?

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Братучед ми.
Со него идам на сите можни журки, фестивали, концерти, дешавки, што и да е кај што има народ. Зашто он прави работи кои никад у живот не сум видел некој друг да ги прави. Некад ни јас незнам дали се зеза или е озбилен.
 
Член од
27 јануари 2011
Мислења
70
Поени од реакции
20
Се газам од смеа на преводот од овие глупи турски серии! ме смеат другарите,некој си виц таму.. се смеам кога другите се смеат, ако не знам за шо се работи :P
пс. се смеам кога ќе г слушнам случајно долина на волците, макар онај заза...пооооооооооооооооооооооо еЈ! :pos:
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Кога некој ке тресне зелена како оваа :D
Те керо мучо ела на каучо :D
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Во последно време многу ме смее Сунѓерот Боб . Знам дека трола, ама мене ми е крајно позитивен и смешен лик што умее да ме расположи . :D GO Спанџи ! :)
 
Член од
19 март 2014
Мислења
130
Поени од реакции
45
кога некоја ситница ми е малце смешно а најмногу ме смее кога не смеам да се смеам ПАХАХАХАХАХАХХА
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.050
Поени од реакции
12.936
Кога треба нешто сериозно да се прави, тогаш ме фаќа нагон на смеа...
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Borat, Rocco Sifferedi ,bebinja, zhivotni i smeshni lugje. Hahahaha < samoto ova e smeshno >
 
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Што ме смее или КОЈ ме смее? :)
Најмногу ме смеат иронични коментари. А кој? Тетка ми и едно другарче што многу ретко го гледам.
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Некои побркани мачки.Како на пр.кога не сакаат да се мократ со вода,кога имаат залепено селотејп странично на ребрата,кога имаат ќесе или чаша на главата и враќаат само во рикверц :D
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Мчките, посебно трите на женска ми што се, лудница се :pos:.
И нешто вакво.
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Најмногу ме смее кога некој ме скокотичка, можам дури и да се онесвестам од смеење ако некој ме скокотка предолго:ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom