Што ве расположува?

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.786
Поени од реакции
4.076
Музика, храна и сонце, тоа е лекот<3
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.165
Омилената песна на радио, чоколадо, повик од саканиот, кафе под сончевите зраци :X3:
 

maricka

...
Член од
2 ноември 2009
Мислења
175
Поени од реакции
486
Моментално ме расположува времево, т.е. невремево што се спрема, кај и да е ќе почне и да врне, и грми на секој 2, 3 минути. Чувството.. Priceless. :)..
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.251
Добра музика, добра храна, добар провод и људи шта волим. :)
И чоколадо, да не забраам чоколадо :D
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.900
Поени од реакции
3.262
Во моментов тоа би биле следниве работи:

сочен угриз во праска или фелче лубеница
две карти за патување до Париз, онака на ден два
мачиња мали несмасни и глупавки да ми се мотаат околу нозе, да ги галам и носевите да им бидат меки и розеви, е тоа расположува скроз
 
Член од
29 август 2017
Мислења
132
Поени од реакции
67
- Добра серија/книга
- Лето
- Ракија
- Плата
- Одредени луѓенца
 

Kajgana Shop

На врв Bottom