Што ве насмеа денес?

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
ме насмеа колјо шизикот со неговите убиствени погледи и исто така со психо ..
отворам фрижидерон шо немаше... кашкавал немаше, салама немаше, салата немаше.. нишо немаше гладна ојдов на работа и ко се вратив син ми ми викат амор мамо се прајш за пари?
јас му викам ах бре синко ти 10 денари за пари ги сметаш?
 
М

Мрак

Гостин
Се одржал натпревар во пцуење. Учествувале Гркот, Американецот и Македонецот.
Излегол американецот на сцената и пцуел 2 часа. Гркот пцуел пцуел 3 часа. Излегувајќи Македонецот на сцената се сопнал од каблите и пцуел на нив 5 часа. Отишол и рекол : -Може ли да почнам?


Хахаа,го видов на профилот на Hacket man:pos2:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Цел ден се смееме на разни глупости :pos2:... поточно се започна од некои луѓе по улица...
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Преносот на седницата на Собранието на Република Македонија.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Изјавите на 2 мои колешки:

1. Иако учев многу, го положив испитот (а станува збор за спротивни искази);
2. Машко од коњ де, како беше, ааа, магарица!!!:pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Се возам со еден другар во автобус и влага едно мало дете и овој ми вика знаеш кое е детево? И ја незнаев, па ми кажа овој е брат му на гаго, па ја реков океј. Одма после тоа ме праша го знеш гаго и ја реков да, и овој ми кажа епа овој му е брат.

се ова се случи у 10 секунди и незнам зошто ама се смеев како луд после муабетов
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
:pos2::pos2::pos2: Другарките од Димитар Мак. аууу луди се еј.:) Таму еден ден да учам ќе збрлавам.:pos2: Примери ме мрзи да пишувам многу има.:pos2:
После едно дете со женска му :pos2::pos2::pos2: Почна да плаче зошто женска му му плесна дека не го сака :pos2::pos2::pos2:А он сирот ја чекаше во школски да и завршат часовите.:pos2: Дури и на наставникот по историја му кажувал за тоа кога се смувале па и стаил клипче на јутуб.:pos2: Нивната љубов била вечна.:pos2:
Денов уште не е завршен,претпоставувам дека до вечер уште милијарда работи ќе ме насмеат.:)
 
T

TaMчЕ

Гостин
Па не и дека денес се смеев пошо денов ми е мизерија! :(Али може да се каже дека ме насмеа(у смисла ме расположи)помислата дека ги имам НАЈДОБРИТЕ другарки шо некој може да ги посака! Тина,Моне,Ани ве сакам:smir::pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom