Што ве насмеа денес?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Chiksy^, 14 мај 2009.

 1. Chiksy^

  Chiksy^

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  1.905
  Допаѓања:
  1.804
  ме насмеа колјо шизикот со неговите убиствени погледи и исто така со психо ..
  отворам фрижидерон шо немаше... кашкавал немаше, салама немаше, салата немаше.. нишо немаше гладна ојдов на работа и ко се вратив син ми ми викат амор мамо се прајш за пари?
  јас му викам ах бре синко ти 10 денари за пари ги сметаш?
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JOEY JORDISON

  JOEY JORDISON Гостин

  комшиката ме насмеа падна у вир како само се избања :vozbud:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Мрак

  Мрак Гостин

  Се одржал натпревар во пцуење. Учествувале Гркот, Американецот и Македонецот.
  Излегол американецот на сцената и пцуел 2 часа. Гркот пцуел пцуел 3 часа. Излегувајќи Македонецот на сцената се сопнал од каблите и пцуел на нив 5 часа. Отишол и рекол : -Може ли да почнам?


  Хахаа,го видов на профилот на Hacket man:pos2:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marjan-MiKi

  Marjan-MiKi

  Член од:
  25 септември 2008
  Мислења:
  8.780
  Допаѓања:
  1.550
  Klasniot:toe:


  Me zaebava kirilca,zaradi sxe-to
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Реј

  Реј

  Член од:
  27 јануари 2008
  Мислења:
  1.611
  Допаѓања:
  83
  Цел ден се смееме на разни глупости :pos2:... поточно се започна од некои луѓе по улица...
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Annabel

  Annabel Неутрална*

  Член од:
  18 декември 2008
  Мислења:
  1.298
  Допаѓања:
  178
  Преносот на седницата на Собранието на Република Македонија.
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Кралот Марко

  Кралот Марко Не прилепчанецот, ами Јас

  Член од:
  6 ноември 2008
  Мислења:
  3.969
  Допаѓања:
  277
  Колку што бев занесен, пижамите ги ставив во фрижидер.:toe::nesum::salut:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nightwalker

  Nightwalker To infinity and beyond...

  Член од:
  20 мај 2007
  Мислења:
  1.140
  Допаѓања:
  152
  Изјавите на 2 мои колешки:

  1. Иако учев многу, го положив испитот (а станува збор за спротивни искази);
  2. Машко од коњ де, како беше, ааа, магарица!!!:pos2:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Шоути

  Шоути

  Член од:
  16 ноември 2007
  Мислења:
  2.106
  Допаѓања:
  529
  Со бисерите на Свежио, сум се пресмеал.
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
  Ништо, ама баш ништо не ми е смешно, некако заборавам и како беше да се смеам :S
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MArio6

  MArio6

  Член од:
  13 декември 2008
  Мислења:
  449
  Допаѓања:
  15
  Се возам со еден другар во автобус и влага едно мало дете и овој ми вика знаеш кое е детево? И ја незнаев, па ми кажа овој е брат му на гаго, па ја реков океј. Одма после тоа ме праша го знеш гаго и ја реков да, и овој ми кажа епа овој му е брат.

  се ова се случи у 10 секунди и незнам зошто ама се смеев како луд после муабетов
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ° Tinna °

  ° Tinna °

  Член од:
  2 април 2009
  Мислења:
  1.405
  Допаѓања:
  173
  :pos2::pos2::pos2: Другарките од Димитар Мак. аууу луди се еј.:) Таму еден ден да учам ќе збрлавам.:pos2: Примери ме мрзи да пишувам многу има.:pos2:
  После едно дете со женска му :pos2::pos2::pos2: Почна да плаче зошто женска му му плесна дека не го сака :pos2::pos2::pos2:А он сирот ја чекаше во школски да и завршат часовите.:pos2: Дури и на наставникот по историја му кажувал за тоа кога се смувале па и стаил клипче на јутуб.:pos2: Нивната љубов била вечна.:pos2:
  Денов уште не е завршен,претпоставувам дека до вечер уште милијарда работи ќе ме насмеат.:)
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 14. TaMчЕ

  TaMчЕ Гостин

  Па не и дека денес се смеев пошо денов ми е мизерија! :(Али може да се каже дека ме насмеа(у смисла ме расположи)помислата дека ги имам НАЈДОБРИТЕ другарки шо некој може да ги посака! Тина,Моне,Ани ве сакам:smir::pipi:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Болиглава

  Болиглава A cold fact

  Член од:
  16 јуни 2007
  Мислења:
  4.700
  Допаѓања:
  2.324
  Нуб.

  Мене ме насмеа Џими со вицот за ножињата. И мама шегана вчера, да сум легнел во 10. Океј:icon_lol:
   
  На Марија Цветковиќ му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: